Flamingo Vihmaveetoru põlv 60°, 90mm, RAL7016

Lihtne ja kiire kokkupanek

Kui näeksite meie kaasaegseid tehnoloogilisi seadmeid ja metallitöötlemisliine, märkaksite, et Flamingo elemendid on valmistatud kõige väiksemate detailide suhtes ja sobivad ideaalselt kokku. Nagu beebikuubikud. Seetõttu on paigaldamine nii lihtne ja intuitiivne

Majade ja tööstusrajatiste jaoks

Flamingo on saadaval kolmes suuruses: kodudele – Skandinaavia süsteem 125/90 (100) ja süvasüsteem 135/90 (100), samuti tööstuslikuks kasutamiseks – 150/100 (90)

Ohutu transport ja ladustamine

Flamingo rennisüsteemi iga üksikelement pakitakse tootmisprotsessi käigus automaatselt, hermeetiliselt kahanevasse kilesse, millele järgneb pakendamine spetsiaalselt selleks mõeldud pappkastidesse ning torudele kantakse spetsiaalne kaitsekile. Ja juba tootmisetapis hoolitseme valmistoodete kaitsmise eest kahjustuste eest ladustamisel ja transportimisel.

Usaldusväärne tihedus

Eraldi disainitud ja patenteeritud rennisüsteemi üksikute elementide konstruktsioonilised lahendused võimaldavad nende universaalset kasutamist ja samas täiuslikku omavahelist ühendamist ning renni mütsi paigaldus on nii tõhus, et oleme selle patenteerinud. Unustage vee ülevool.

Meelerahu paljudeks aastateks

Flamingo vihmaveerennide süsteemil on 30-aastane garantii keskkonnaklassile C1-C4 (tööstus- ja rannikualad, kus on kõrge söövitav aktiivsus agressiivses keskkonnas, vastavalt standardile ISO 12944-2:1998).

Kõrge vastupidavus välisteguritele

GreenCoat RWS tooted on kerge ja kauni läikega ehitusmaterjal. Need on väga vastupidavad korrosioonile, UV-kiirgusele ja kriimustustele.

Tõestatud süsteem

Flamingo on olnud edukas juba aastaid. 2010. aastal pälvis ta ehitus- ja arhitektuurinäitusel BUDMA kuldmedali. See on rennisüsteem, mida katusemeistrid armastavad ja soovitavad.

Ainult parimad materjalid

Flamingo loodi terasest polümeerkattega GreenCoat RWS (Rain Water System), mille valmistas Rootsi kontsern SSAB. GreenCoat RWS on spetsiaalselt loodud kõrgekvaliteediliste vihmaveesüsteemide loomiseks, mis töötavad karmides ilmastikutingimustes. GreenCoat RWS polümeerkate on vastupidav kahepoolne kate, mis on spetsiaalselt loodud kvaliteetsete vihmaveerennisüsteemide jaoks. GreenCoat RWS on kõrge pleekimiskindlusega, viimistluskatte vastupidavusega (ei kaota oma läiget ja värvi pikka aega), mis kaitseb toodet korrosiooni, valgerooste, UV-kiirguse, aga ka kriimustuste eest (polüakrülaadi graanulid on polümeeri sisse viidud) ja mustuse teket, mis vähendab hooldusvajadust.

Soovitab Poola Katusemeistrite Liit

Lõime Flamingo koos katusepanijatega ja nende jaoks. See toode on tõesti professionaalne valik.

Terviklik teraskatusekate ja 50-aastane garantii.

Flamingo sulandub harmooniliselt Budmati moodulkatusesarjaga. Ostes moodulkatusega rennisüsteemi Flamingo, saad pikendatud katusegarantii kuni 50 aastaks.

Liigne konksu mahutavus

Flamingo rennisüsteemi paigaldamiseks pakume põhisüsteemiga samas värvitoonis mitut tüüpi konkse ja kronsteine ​​(kandevõimega igaüks 75 kg).

275 g/m²

GreenCoati rennisüsteem Flamingo on valmistatud Põhja-Euroopast pärit kvaliteetterastest, mis on ühed puhtaimad maailmas, vastavad kõige rangematele tolerantidele ja kvaliteedi stabiilsuse standarditele tsingisisaldusega 275 g/m².