Bipol on ette nähtud kattena vähese kaldega ning ehitiste ja hoonete vundamendi vee isolatsiooniks. Bipolil on mädanemiskindel põhi, mille kahele poolele on kantud kõrgkvaliteetne polümeerbituumeni seos. Bipoli alumine pool on kaetud kergesti sulava polümeerkilega,  ülemine pool kilega või suureteralise mineraalpulbriga.

Väga kõrged SBS- bituumeni nakke omadused võimaldavad sulatada bipoli praktiliselt kõikidele horisontaalsetele, kalduvatele ja vertikaalsetele tasanditele, mis on valmistatud mitte põlevatest materjalidest (mineraal pliidid jne.)

Bipol – vee isolatsiooni materjal.Tema põhja moodustab klaasriie või polüestireel.Sõltuvalt aluse tüübist bipooli omadused on erinevad: erinev kindlus mehhaanilisele mõjule, deformatsioonidele, erinev vastupidavus ja elastsus. Kuid  iga aluse tüüp on vastupidav mädanemisele, roostele ja muudele mikro organismidele.

Bipoli margid (liigid)

BIPOL K on mõeldud kasutamiseks hoonete ja ehitiste katusekatte ülemise kihina. Kaitse kihina kasutatakse suure teralist segu, mis kaitsebmaterjale UV – kiirguse eest.

BIPOL P  on mõeldud kasutamiseks hoonete ja ehitiste katusekatte alumise kihina, erinevate ehituskonstruktsioonide auru isolatsioonina. Kaitsekihina kasutatakse polümeerkile.

Mõõtmed 100 × 25 × 25 cm
Mõõdud

Bipol EPP 3.0kg/m2, 15m2, Bipol Standart EPP 3.5kg/m2, 15m2, Bipol Standart HKP 4.5kg/m2, 10m2, Bipol EKP 4.0kg/m2, 10m2, Bipol Standart EKP 4.5kg/m2, 10m2, Bipol HPP 3.0kg/m2, 15m2, Bipol XL EKP 5.0kg/m2, 10m2