Algajale aednikule pakume väikest kasvuhoonet “Lootos“. Kasvuhoone Lotos karkass on valmistatud tsingitud nelikanttorust kärgpolükarbonaadi kattega. Kõik lõiked polükarbonaadil on kaetud nurkadega – see kaitseb kärgi mustuse sattumise eest. Baaskomplekti kuulub tihendusprofiil.

Polükarbonaadist kasvuhoone „Lootos“ on lihtsalt kokkupandav ja kasutatav. Oma välimuselt sarnaneb ta lootose lillega – nagu tuntud lillel tõusevad ja laskuvad kasvuhoone poolmed kahelt poolt. Selleks, et tuulutada, kasta või kitkuda taimi, tuleb tõmmata mugavast käepidemest ja tõsta kasvuhoone kaant. Toote mõõtmed: laius 0,89 m, kõrgus 0,8 m, pikkus 2,1 m. Pange tähele, et kasvuhoone on küllaltki lai, aga see ei tekita Teie jaoks ebamugavust. Mõlemal pool asuvad avanevad seinad, nii et Teil pole vaja küünituda selleks, et kitkuda või kasta taimi.

Polükarbonaadist kasvuhoone „Lootos“ tuleb kasuks ka kogenud aednikutele. Väga tihti kasvuhoonetes jätkatakse istikute kasvatamist. Muld kasvuhoones soojeneb kiiremini, seetõttu siia istutatakse kõige varem sibulat, reedist, erinevat rohelust – tilli ja lehesalatit. Natuke hiljem siin saab kasvatada paprikaid, kurki ja tomateid.

Kaal 25 kg
Mõõtmed 210 × 89 × 80 cm
Kasvulava

Lotos

Saarnased tooted