Tänu tsingitud nelikanttorule õnnestus vähendada detailide arvu, lihtsustada montaaži ja suurendada karkassi kandevõimet ilma hinda tõstmata. Kasvuhoone laius sobib kolmele peenrale. Kasvuhoone ülesehitus võimaldab paigaldada lisavarustust – külgmisi riiuleid istikute jaoks ja peenraservi. Tänu sellele on tegu uue perspektiivse mudeliga, millel on kõrge kvaliteet ja madal hind. Komplekti kuulub kattematerjal kasvuhoone kattmiseks (kihtplastik 4mm) ja kõik kattematerjali kinnitamiseks vajalik.
Kasvuhoone laius on 3 meetrit mis on optimaalne kahe või kolme peenra jaoks. Tegemist on kõige optimaalsema kasvuhoone laiusega. Mõlemas kasvuhoone otsas on mugav uks tuulutusaknaga.
Kasvuhoone baaskomplekti pikkus on 2 meetrit ning seda on võimalik pikendada 2 meetri võrra.
Kasvuhoone baaskomplekti kaared asuvad teineteisest 1 meetri kaugusel. Soovi korral on kasvhoonele võimalik täiendavalt paigaldada lisakaarte komplekt. Selle on võimalik paigaldada teineteisest kas 0,68 meetri või 0,51 meetri kaugusele. Samuti on igale kaarele võimalik paigaldada teleskooptoru mis suurendab koormustaluvuse näitajaid veelgi. Juurde saab tellida ka tihendeid ustele ja otsaseintele.
NB! Otses kasvuhoone katusele 6mm paksuse kihtplastiku jääb otsaseintele 4mm paksune kihtplastik.

 

Kaal20 kg
MõõtmedN/A

Saarnased tooted