Aednikud kipuvad juba varakult istutada oma taimed kasvuhoonesse, et kiiresti saada esimene saak. Ilm muutub kiiresti: päeval soojendab päike, aga öösiti on tihti külm. Ilma ettearvamatust aitab kontrollida taimede jaoks välja mõeldud soojendus aku.
Soojendus aku- see on varrukas mustast polüeteenkilest pikkusega 4 meetrit, laiusega 21cm. Varrukas on tehtud kõrge tihedusega polüeteenist (PVD) ja paksus 250 mikronit. Soojuse aku kuumeneb aeglaseslt ning aeglaselt vabastab soojuse. Läbi varruka ava täidetakse 2/3 veega ja tihedalt suletakse kaanega. Te ei pea iseseisvaalt varrukat kinni siduma, sest aku on tugevalt suletud mõlemalt poolt. Unikaalsed looduslikud vee omadused aitavad siluda temperatuurikõikumisi kasvuhoones. Kui meid ümbritsev õhutemperatuur tõuseb – vesi võtab ära soojuse ning kui temperatuur langeb-vabastab aeglaselt kogutud energia.
Soojendus aku pannakse kasvuhoonesse peenra peale. Kasvuhoone jaoks pikkusega 4 m ja laiusega 3 m on parem kasutada 2 varrukat. Päikese käes päeva jooksul vesi varruka sees soojeneb ja öösel järk-järgult eraldab soojuse.
Mõõtmed 31 × 23 × 9 cm